Bereikbaarheid telefoon / e-mail

Beste lezer,

Ivm de sluiting van onze praktijk zijn wij van 25-maart tot/met 27-maart beperkt telefonisch bereikbaar.

 

U kunt tot 12u de praktijk telefonisch bereiken op het nummer 0572-351040.

 

U kunt uiteraard ook gebruik maken van e-mail.

 

Algemeen e-mailadres:

info@fysiotherapiesalland.nl

 

E-mailadressen Fysiotherapeuten:

 

Theo Broeks: t.broeks@fysiotherapiesalland.nl

Sven Wentink: s.wentink@fysiotherapiesalland.nl

Norbert Liesting: N.liesting@fysiotherapiesalland.nl

Hannes Schalkwijk: H.schalkwijk@fysiotherapiesalland.nl

Rick van der Ros: R.vanderros@fysiotherapiesalland.nl

Ron Prins: R.prins@fysiotherapiesalland.nl

Jordi Koggel: J.koggel@fysiotherapiesalland.nl

Pascal Hagen: P.hagen@fysiotherapiesalland.nl

Geert Overmars: G.overmars@fysiotherapiesalland.nl

Klasina Klein Lebbink: K.kleinlebbink@fysiotherapiesalland.nl

Mirjam Bosch: M.bosch@fysiotherapiesalland.nl

Arianne Bos: A.bos@fysiotherapiesalland.nl

Elles de Brouwer: E.debrouwer@fysiotherapiesalland.nl

Lizethe Journee: L.journee@fysiotherapiesalland.nl

Moniek Thomassen: M.thomassen@fysiotherapiesalland.nl

Esther van Aalderen: E.vanaalderen@fysiotherapiesalland.nl

Melanie Reimert: M.reimert@fysiotherapiesalland.nl

Lynn Groote Schaarsberg: L.grooteschaarsberg@fysiotherapiesalland.nl

Wendy Lammers: W.lammers@fysiotherapiesalland.nl

Iris Hekman: I.hekman@fysiotherapiesalland.nl

Margriet de Vries: M.devries@fysiotherapiesalland.nl

Dominique Hemmink: D.hemmink@fysiotherapiesalland.nl

Merle Hulman: M.hulman@fysiotherapiesalland.nl

 

Met vriendelijke groet,

Team Fysiotherapie Salland